У Львові пройде третя виставка безпородних собак

Третя виставка безпородних собак "ПростоПес - не просто друг" пройде у Львові в серпні

Як зазначили організатори заходу, мета його проведення, щоб песики, які зараз через війну та міграцію уже дуже довго знаходяться у притулках та на перетримках, знайшли свою люблячу сім’ю.

Що чекатиме тебе на події?

  • Конкурс-виставка колишніх безпритульних песиків, де власники розкажуть і покажуть, яке щастя прихистити такого чотирилапого та що вміють ці хвостаті.
  • Конкурс дитячого малюнку “Дім – мрія кожного собаки”
  • Секція з прилаштування собак – фото песиків, які вже дуже довго очікують на свої нові сім’ї + можливість познайомитись із деякими з них безпосередньо на локації.
  • Ярмарок товарів для тварин, де ти зможеш купити цікаві товари для хвостатого друга.
  • Фандрейзинг для притулку «Милосердя».

Дата та час: 19 серпня 2023 з 13:00 до 18:00

Локація: майданчик для вигулу собак “ГуляйПоле” в Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Реєстраційна форма для тих, хто планує брати участь у конкурсі ➡️

“Ми віримо, що любов до тварин – це те, що варто закладати з дитинства. І ми точно знаємо, що покоління, для яких гуманне ставлення до чотирилапих – один з основоположних принципів гідного життя, точно зроблять цей світ кращим. Мрія кожної дитини – мати чотирилапого друга. А мрія кожного собаки – знайти свою, найкращу родину”, – зазначили організатори заходу.

Організаторами виставки безпородних собак є Громадська організація “Дружня до тварин”, Інститут міста, Тренувальний центр для собак Супер Пес та Майстерня Міста.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print