“Ярчик і дев’ять собак”: Настя Мельниченко презентує нову книжку

У неділю, 6 серпня, об 11 годині в дитячій точці “Спільно” від ЮНІСЕФ на центральному залізничному вокзалі Києва українська письменниця Настя Мельниченко презентує свою нову дитячу книжку "Ярчик і 9 собак".

Вже цієї неділі, 06 серпня 2023 р, о 11:00 на Центральному залізничному вокзалі в Києві, письменниця Настя Мельниченко презентує свою нову книжку “Ярчик і дев’ять собак”. Організатор заходу: Yakaboo Publishing.

Як зазначає організатор, якщо у вашій родині є діти та собаки або ваша дитина дуже хоче песика і ви от-от погодитеся, але не впевнені, чи вони потоваришують, то вам неодмінно варто завітати на презентацію.

Настя Мельниченко, дотепна дитяча письменниця, мама двох хлопчиків та власниця трьох зовсім різних за характером собак, презентує свою нову книжку, яка неодмінно допоможе дітям (і дорослим теж!) зрозуміти собак різних порід.

Зокрема ви дізнаєтеся, наприклад, чи правда, що за характером усі собаки однакові, чи правда, що їхня улюблена їжа — кістки, і чому деяким псам потрібні багатокілометрові прогулянки.

А ще насмієтеся та награєтеся у новому, казковому дитячому просторі UNICEF на Центральному залізничному вокзалі!

Приходьте усією родиною!

📅 Коли: неділя, 06 серпня 2023, 11:00

🗺️Де: дитячій простір “Спільно” від ЮНІСЕФ на центральному залізничному вокзалі Києва, пл. Вокзальна 1, центральний вхід, (ст.м. Вокзальна)

В презентації візьмуть участь:

🐶 Настя Мельниченко – українська дитяча письменниця, авторка книги “Ярчик і дев’ять собак”,

🐶 Софія Томіленко – ілюстраторка книжки.

Модерує зустріч Марія Артеменко – дитяча письменниця, методистка Лабораторії дитячого читання “БараБука” МАНУ.

Про книжку:

Неймовірно тепла історія про те, як хлопчик Ярослав потрапив до своєї родички та її дев’ятьох собак. День у день Ярчик знайомиться з кожним чотирилапим другом. Завдяки інформативним блокам у книжці і він, і читач дізнаються про особливості породи, догляд, фізичне та психічне здоров’я, годування, медичний супровід собак.

Про авторку:

Настя Мельниченко – українська дитяча письменниця, активістка, правозахисниця. Ініціаторка масштабної кампанії #ЯНеБоюсьСказати проти практик обвинувачення жертви та сексуального насильства, авторка онлайн-курсу, рекомендованого Міносвіти для вчителів «Недискримінаційний підхід у навчанні», та курсу «Школа без цькування», дослідниця стратегій адаптації дітей з РДУГ. Мама двох синів та власниця трьох собак.

Замовити книгу «Ярчик і дев’ять собак» можна тут:

У випадку повітряної тривоги найближче укриття в приміщення залізничного вокзалу

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print