Вебінар для ветлікарів від засновниці Vets for Pets Victoria

Вебірнар
Вебінар для ветлікарів
Дізнайтеся, як, незважаючи на обмежені ресурси, Vets for Pets Victoria вдалося запустити щомісячну ветеринарну клініку прямо в притулку для бездомних тварин.

Панове ветеринарні лікарі, маєте унікальну можливість на вебінарі дізнатися як організувати безкоштовну ветеринарну допомогу прямо на вулиці.

Приєднуйтеся до вивчення надихаючої історії лікарки ветеринарної медицини Джейн Вермеулен, засновниці та головної лікарки Vets for Pets Victoria, чудової безкоштовної ветеринарної клініки, розташованої в тимчасовому притулку у великому канадському місті. Понад десять років лікарка Вермеулен та її команда займаються допомогою безпритульним тваринам та тваринам з сімей з низьким доходом, гарантуючи, що вони отримають необхідний догляд.

Лише за дві години вони надають необхідну допомогу більш ніж 60 тваринам, зосереджуючись на профілактичних заходах (вакцини, боротьба з паразитами) та лікуванні інфекцій очей, вух і шкіри. Клініка також наголошує на навчанні клієнтів щодо важливості стерилізації їхніх улюбленців.

На жаль, та для України це питання надзвичайно актуальне, адже в наслідок війни знищено чимало клінік і допомогу тваринам доводиться надавати просто неба, або ж у мобільному ветеринарному госпіталі.

“Така праця є високо затребуваною та досить складною без відповідних знань, в чому ми в UPAW переконалися працюючи на Харківщині”, – повідомила керівниця Ukrainian Pet Association Worldwide Оксана Кошак.

“Ветеринари без кордонів Канада” запрошують вас цієї середи, 07.06.2023р. о 19:00 на вебінар. Тема: “Допомога прямо на вулиці – Канадський досвід організації безкоштовної вуличної ветеринарної клініки”.

Як взяти участь

Коли: середа, 7 червня, з 19:00
Де: Онлайн

Для участі зареєструйтесь зараз за посиланням.

Важливо: навіть якщо ви не зможете бути онлайн, зареєструйтеся, щоб отримати запис вебінару!

Під час цього вебінару ви зможете:

🔸 Отримати уявлення про канадський досвід роботи вуличних ветеринарних клінік
🔸 Обговорити практичні стратегії реалізації подібних програм в Україні.
🔸 Дослідити силу співпраці, залучення громади та волонтерства для створення важливих ініціатив.

До зустрічі на вебінарі!

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print