Ветеран зі Львова за грант від УВФ розвиватиме ветеринарну клініку

Ветеран з Львова Олег Кашляк виграв грант на розвиток ветеринарної клініки

За цією програмою, яку проводив Український ветеранський фонд (УВФ, – ред) Мінветеранів, можна було отримати грант від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток власної ветеранської справи.

На отримані кошти ветеран розвиватиме ветеринарну клініку Merlion у Львові. Ветеринарний шлях Олег торував ще з 1996 року, закінчивши Львівський ветеринарний інститут. Але у 2013 році відбувся переворот — Олега скоротили з посади старшого ветеринарного лікаря й призначили начальником паливно-мастильних матеріалів. Тому від початку Майдану і до 2016 року Олег займався забезпеченням пальним західного угрупування військ. В АТО він виїжджав на крайні точки фронту: і в Дебальцеве, і майже до станиці Луганської. Його паливозаправник забезпечував всі блокпости, де була Національна гвардія України.

У 2016 Олег організував свою другу в житті лабораторію безпечних харчових продуктів. У ній він стежив, щоб перевірялися всі продукти, які їхали в АТО, а також якими забезпечували Нацгвардію.
Втім, бувши в АТО, він дбав і про тварин. Каже: “В АТО було багато бродячих котів і собак. Разом з Державною ветеринарною службою і з нацгвардійськими ветеринарами ми вакцинували бездомних тварин всюди, де несла службу НГУ”.

У 2022 чоловік пішов на пенсію за станом здоров’я. Якраз тоді його син закінчив Ветеринарний університет, тому вони вирішили починати власну справу. Батько та син відкрили ветеринарну клініку “Merlion”. Ця назва — символічна для обох. Мерліон — це риба-лев, символ Сінгапуру. Син за гороскопом — риба, а батько — лев.

“Так і вийшов у нас такий доктор Мерліон, з хвостом риби та головою лева. Лев — мудрий і вогняний, риба — спокійна вода. Дві стихії в одній справі”.

У 2021 паралельно з відкриттям клініки, Олег проходив курси для ведення бізнесу від Міністерства у справах ветеранів. Написав два бізнес-плани. Один на МОМ (Міжнародну організацію міграції), які оплатили йому хірургічний стіл. Інший — на Львівську ОДА. І купив апарат штучної вентиляції легень.

Сьогодні розвиток ветеринарної клініки вийшов на другий етап бізнес-плану – обладнання діагностично-лабораторного відділення.

“Цей етап – 60% від задуманих речей, які ми хочемо зробити у себе в клініці. Про #ВАРТО я почув від Юлії Лапутіної (Міністерки у справах ветеранів), яка приїжджала до мене в клініку. Я звернувся в Український ветеранський фонд. Заповнив заявку на конкурсну програму #ВАРТО. І став одним із тих, хто отримає фінансування. За кошти оплачу апарат УЗД і біохімічний гемоаналізатор”, — ділиться пан Олег.

Зараз у клініку взяли двох студентів, яких будуть навчатись працювати з новим обладнанням. Раніше ветеринарна клініка укладала договір зі Львівським ветеринарним університетом (ЛНУВМБ). Приходили групи студентів, зокрема й іноземці. На меті в Олега охопити більше кафедр університету й давати студентам практичні знання.

Олег й далі підтримує дружбу з військовими.

Говорить: “У мене з ними не співпраця, а дружні відносини. Я на зв’язку із різними силовими структурами ЗСУ, й, звісно, з Національною гвардією, бо я служив разом із ними”.

Чому про клініку багато знає багато людей? Каже, що це хороша репутація, яка швидко розноситься. “Ми за нею постійно стежимо, бо добре ставлення до клієнта передається з вуст у вуста. Про нас знають і кінологи, і волонтери. Бо вони привозили нам тварин, яких ми виходжували, а потім рекомендують ветеринарну клініку Merlion своїм знайомим”.

Також рекомендуємо дізнатись про нову ветеринарну клініку при Львівському університеті ветеринарної медицини.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print