Власники домашніх тварин у Великій Британії не мають коштів на ветеринарні послуги

В Великій Британії криза з оплатою послуг ветеринарів.

Вони все частіше звертаються до краудфандингових платформ, щоб оплатити рахунки ветеринарів під час інфляційної кризи.

Як повідомило видання Independent, сотні людей, які збирають кошти, просять про допомогу, оскільки через вартість життя їм важко оплачувати медичне обслуговування тварин.

Власники домашніх тварин у Великій Британії звертаються до краудфандингу, для того, щоб оплатити рахунки ветеринарів. Черговий виток інфляції ставить їх перед вибором між першочерговими власними потребами та доглядом своїми улюбленцями.

Зокрема на краудфандинговій платформі GoFundMe кількість людей, які скаржаться на вартість життя під час збору коштів на догляд за тваринами, цього року зросла в 50 разів.

Опитування показують, що власники не мають коштів на ветеринарні послуги і можуть зіткнутися з тим, що їм доведеться відмовитися від свого кота чи собаки. Деякі з них можуть навіть приспати своїх улюбленців, щоб уникнути боргів. І все менше власників возять своїх домашніх тварин до ветеринарів на лікування.

Зокрема власник чорно-білого кота, який під час падіння зламав задню лапу, шукав кошти на краудфандинговій платформі на лікування. Родина не могла дозволити собі орієнтовну вартість коригувальної операції в 1400-3000 фунтів стерлінгів. Спочатку він вирішив зібрати 500 фунтів стерлінгів на ампутацію, а також консультації та ліки.

“Ми перевищили ціль у 500 фунтів стерлінгів за кілька годин після публікації GoFundMe”, — написав власник кота. “Через це я збільшив ціль пожертв, щоб потенційно врятувати лапу Міллі”.

Рятувальники безпритульних тварин також у розпачі звертаються до краудфандингу, оскільки рахунки збільшуються, попит зростає, а пожертвування закінчуються. Зокрема, Ashmore Rescue for Cats (Arc) у Вулвергемптоні намагається зібрати 2000 фунтів стерлінгів на оплату рахунків ветеринарів.

«Вартість життя різко зросла, включаючи котячу їжу, препарати від бліх і глистів, котячий туалет тощо. Це вплинуло на наші кошти, через що ми не змогли оплатити рахунок ветеринара», — написала організатор Саллі Едвардс.

Центр закрив свої двері для поступлення нових тварин коли оприлюднив рахунок на суму майже 5000 фунтів стерлінгів за послуги ветеринарів.

“Я не можу продовжувати поки баланс центру не наблизиться до нуля. Я більше не можу приймати котів. Мені розривається серце, коли я відмовляюся від котів, особливо хворих, але я повинен бути розумним. Без коштів ми просто не можемо їм допомогти. Я намагаюся не просити про допомогу, але зараз це жахливо, і я прошу вибачення за благання», – написав власник центру.

Тим часом виникають побоювання, що власники кішок і собак у Великій Британії можуть позбуватися їх через зростання рахунків. Активісти з зоозахисту попереджають, що кількість евтаназій може бути більшою, ніж на початку Другої світової війни. Зазначимо, тоді за один тиждень було вбито 750 000 тварин.

У проведеному нещодавно опитуванні, чверть власників домашніх тварин сказали, що вони не звертаються до ветеринарів через ціну.

Дослідження Pets4Homes, показало, що майже 8% власників домашніх тварин у Великобританії розглядають можливість відмовитися від свого домашнього улюбленця через витрати. Однак 80% сказали, що якби до цього дійшло, вони віддавали б пріоритет годівлі своїх домашніх тварин, а не собі.

Як ми повідомляли раніше, у Львові відкривають нову університетську ветеринарну клініку.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print