Як чистити зуби собаці?

Як підтримувати зуби собаки здоровими та чистими.

Поради щодо чищення зубів

На поверхні зубів собаки можуть утворюватись бактерії та мікроби. Якщо йде запальний процес, вони можуть пошкодити серце, печінку або навіть нирки – тому важливо підтримувати зуби в чистоті, а отже, здоровими.

Тож візьміть зубну щітку та спеціальну пасту – бажано зі смаком птиці чи чимось подібним. Щоб ваша собака звикла до чищення, вона повинна спочатку злизати трохи собачої зубної пасти з вашого пальця. Так він знатиме, що прийде щось смачне. Потім нанесіть її на м’яку собачу зубну щітку або пальчикову зубну щітку і обережно почніть чистити зуби собаки. Найкраще зверху вниз, спочатку на кутніх зубах і. Спочатку робіть це недовго, щоб не перевантажити собаку відразу. Адже він повинен терпіти це через день, якщо це можливо. Поступово працюйте до крайніх передніх і іклів, але не відкривайте собаці пащу, просто відтягніть губи вгору.

Не впадайте у відчай

Для правильного очищення потрібні практика і терпіння. На початку, менше і коротше, пізніше – безумовно, більше. Просто покладіть шматочок смачної собачої зубної пасти на зубну щітку, відтягніть губи та почніть чистити.

До речі, собакам достатньо зробити це тільки для зовнішніх зон.

Якщо вас цікавить чому собаки гарчать, прочитайте про це у матеріалі “Чому собака гарчить

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print