Як намалювати собаку

Підготовлено за матеріалами wikiHow

Собака — найкращий друг людини. Існує понад 300 різних порід — від чихуахуа до німецьких вівчарок і лабрадорів-ретриверів. Навчитися малювати собак – це весело і чудовий спосіб потренуватися малювати тварин.

Незалежно від того, чи хочете ви намалювати реалістичну собаку, як-от гончу або добермана, чи собаку з мультфільму, процес буде досить простим, якщо ви знаєте, з чого почати.

В цьому матеріалі ми розповімо, як нашвидкоруч намалювати добермана, але за посиланням на wikiHow ви можете знайти й інші цікаві покрокові інструкції, як зробити малюнок собаки.

Покрокова інструкція.

Намалюйте поруч 2 горизонтальних овали. Зробіть один овал трохи більшим за інший. Переконайтеся, що вони не надто далеко один від одного.

Навколо 2 овалів намалюйте легкий контур собаки. Спочатку намалюйте лінію, яка йде вниз і над овалами, які ви намалювали. Потім намалюйте лінію під ними, яка виконує те саме. Для нижньої лінії трохи зігніть її між овалами. Далі намалюйте контури ніг. Нарешті, окресліть контур голови, намалювавши коло з овалом, який частково перекриває її.

Додайте додаткові деталі до контуру. Намалюйте вуха, морду, лапи і хвіст.

Зітріть напрямні лінії на малюнку та додайте більше деталей. Після того, як ви стерли керівні лінії, ви можете намалювати контури шерсті. Ви також можете злегка розмазати грифель олівця, щоб створити тіні на собаці.

Розфарбуйте свій малюнок. Для доберман-пінчера варто використовувати чорний з відтінками коричневого, щоб забарвити його.

Також рекомендуємо подивитись покрокове відео ще одного малюнку.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print