Зоозахисні організації закликають створити зоополіцію в Україні

Help Animals of Ukraine та Асоціація зоозахисних організацій України закликають всіх долучитися до цієї ініціативи!

Громадські організації “Help Animals of Ukraine” та “Асоціація зоозахисних організацій України” ініціювали петицію до Кабінету Міністрів України про створення спеціалізованого підрозділу зоополіції у структурі Національної поліції.

Метою петиції є забезпечення належної реалізації законів про захист тварин від жорстокого поводження. За словами авторів, поліція часто ігнорує випадки знущань над тваринами або не володіє необхідними знаннями для розслідування таких правопорушень.

У петиції наголошується, що особи, які жорстоко поводяться з тваринами, становлять підвищену загрозу для суспільства, оскільки схильні до проявів насильства і проти людей. Згадується, що “дніпропетровські маніяки”, які вбили 21 людину, починали зі знущань над тваринами.

Зоозахисники просять Кабмін доручити МВС створити зоополіцію та розробити нормативно-правову базу для її діяльності. Пропонується, щоб такий підрозділ міг складати адміністративні протоколи, розслідувати злочини за статтею про жорстоке поводження з тваринами, вилучати тварин у разі знущань.

Ініціатори переконані, що гуманне ставлення до тварин є невід’ємною частиною цивілізованого суспільства. Вони закликають українців підтримати петицію.

Підпишіть петицію на сайті Кабінету Міністрів України про створення Зоополіції в Україні. До кінця збору підписів залишилось: 64 дні

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print