На Житомирщині продовжують труїти собак. UAnimals поскаржилися на бездіяльність поліції

Попри неодноразовий розголос поліція і надалі ігнорує питання захисту тварин

У лютому місцеві волонтери та юристи UAnimals подали заяву до поліції про кримінальне правопорушення через масове отруєння тварин у Бердичеві.

Відомо, що внаслідок отруєння загинули семеро безхатніх собак і одна домашня тварина. А 23 березня місцева кураторка повезла в клініку ще одну отруєну собаку — врятувати тварину не вдалося.

Експертиза підтвердила смерть від отруєння.

Окрім цього, одна з місцевих мешканок бачила чоловіка, який розкидав отруєне м’ясо та погрожував труїти тварин і надалі.

Попри фото та відео докази, висновки експертизи справа не рухається. Щобільше, поліція відмовляється визнавати кураторку потерпілою. Хоча жінка регулярно опікується цими тваринами, годує, лікує та платила за експертизу після смерті, поліція не визнає її опікункою, яка постраждала через смерть собак.

Наголошуємо, що, відповідно до статті 23 закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» забороняється бити, вбивати, отруювати чи калічити безпритульних тварин.

Коли закон почне діяти, а поліція — захищати тварин?

Чому аптеки продають рецептурний препарат, яким потім труять тварин, без рецепта? UAnimals підготували запит про це у Держпродспоживслужбу.

Чому поліцію щоразу потрібно просити захищати тварин відповідно до закону?

Питань дуже багато. Але найгірше — тварин досі труять, а справа не рухається. Ми вимагаємо знайти і покарати винних!

Національна поліція України, скільки ще потрібно нагадувань, щоби ви почали працювати?

UAnimals

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print