Поради для ідеального фото вашого улюбленця

Як зробити чудове фото вашого улюбленця?

Власники домашніх тварин щороку роблять сотні їх фотографій. ParrotPrint підготував перелік простих в освоєнні прийомів для фотографії, які дозволять зробити найкращі фото.

Кожен, у кого є домашня тварина, знає, що вона є невід’ємною частиною сім’ї та заслуговує на таке ж ставлення, як і люди, коли справа доходить до фотографії. Ми всі знаємо, як тварини можуть відволікатися, тому добре підготуватися до фотосесії з ними – це ключ до ефективної фотосесії.

Вам зовсім необов’язково мати професійне обладнання для ідеального фото. Ці поради покажуть вам, як ефективно отримувати бездоганні фотографії, навіть за допомогою смартфону.

Завжди майте під рукою смаколики

Утримати увагу вихованця може бути складно, особливо якщо він збуджений або розсіяний. Якщо ви маєте при собі ласощі та іграшки, ви можете знову зосередити його увагу на фотографуванні. Це також є хорошою нагородою після того, як вони наполегливо позували.

Уникайте використання спалаху

Використання природного освітлення дозволяє фотографіям виглядати менш штучними та може допомогти зафіксувати домашніх тварин у їхніх повсякденних умовах. Краще не використовувати спалах на тваринах, оскільки це може викликати червоні очі на фото, а також налякати їх.

Використовуйте серійний режим або режим безперервної зйомки для знімків рухів

Завдяки сучасним передовим технологіям більшість мобільних телефонів мають режими для фотографування різних типів. Щоб зафіксувати свого домашнього улюбленця в його справжньому вигляді, використовуйте серійний або безперервний режими. Цей режим дозволяє знімати рухливі кадри, щоб потім переглянути їх і вибрати вдалі.

Зберігайте фокус на морді тварини, а не на фоні

Жвавий фон може створити розсіяне зображення, що не ідеально, коли мета полягає в тому, щоб домашня тварина була в центрі уваги. Розмивання фону, наприклад за допомогою функції портретного режиму телефону, може позбавити відволікаючих факторів. Крім того, використання чистого фону або збільшення морди вашого вихованця є способом зберегти фокус камери. Ваші фото будуть чудові.

Використовуйте графічні редактори, щоб редагувати фотографії та додавати їм більше життя

Графічні редактори та різноманітні ефекти дозволять додати креативності та покращити зображення, а також включити цікаві доповнення для експериментів із дизайном і макетом.

Експериментуйте з об’єктивами камер

Деякі об’єктиви дозволяють знімати тварин у ближчій перспективі, а інші краще підходять для ширших кадрів. Рекомендується фотографувати домашнього улюбленця з більшої відстані, тому що так його менше турбуватимуть і він не буде відволікатись.

Перейдіть на рівень очей вихованця

Фотографування зверху не дозволить передати справжню красу та деталі тварини. Якщо опуститися на рівень очей вихованця, ви отримаєте більш реалістичне фото, і зможете побачити світ з його точки зору.

Намагайтеся робити життєві знімки

Фотографія домашньої тварини, яка сидить у позі та добре поводиться, не є точним уявленням про те, як вони зазвичай поводяться. Натомість знімаючи їх у повсякденних ситуаціях, наприклад, під час бігу, їжі та ігор, ви отримаєте більш реалістичні фотографії, які дозволять підкреслити індивідуальність вашого вихованця.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print