Видавництво Старого Лева – pet friendly !!!

“Наші книжкові консультанти у Книгарні Старого Лева (що на вул. Старознесенська, 24-24) не лише допоможуть обрати найкращу книгу на будь-який смак та приготують смачну каву/чай/какао, а й позабавляють ваших хвостатих улюбленців та пригостять їх спеціальними ласощами, поки ви проводите час у книгарні”, – розповіли на Facebook-сторінці ВСЛ.

Також у Видавництві зазначили, що біля книгарні є чимала територія, де ви можете прогулятися з вашим песиком і гарно провести час.

“Усі наші заклади pet friendly – тож запрошуємо до нас маленьких і дорослих книголюбів та їхніх домашніх улюбленців”, – запросили в гості на сторінці Видавництва Старого Лева.

Pet-friendly — заклади куди дозволяють заходити зі своїми домашніми улюбленцями й де створена відповідна атмосфера для спільного комфортного перебування.

Видавництво Старого Лева – українське видавництво для всієї родини, що випускає твори художньої літератури, поезію, освітні й науково-пізнавальні книжки для дітей, мотиваційну й бізнес-літературу, кулінарні й альбомні видання, що вирізняються якістю друку й упізнаваним стилем. Має свою мережу книгарень.

А про те, наскільки Львів дружній до собак читайте за посиланням на “My dog“.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print