Ексклюзивна колекція Colors of Freedom для підтримки України

Історія родинного бізнесу COLLAR Company розпочалася із першого нашийника, який Юрій Синиця разом із батьком виготовили із армійського ременя для свого собаки. Починаючи із 1995 року COLLAR Company виросла до міжнародної компанії із чисельністю команди понад 500 співробітників та присутністю продукції у 78 країнах світу. Головний офіс та виробництво знаходяться у Чернігові.

Компанія має партнерство із NASA та офіційну ліцензію від Warner Bros., приймає участь у міжнародних виставках та презентує продукцію українського виробництва всьому світові. А тепер випустила патріотичну колекцію “Colors of Freedom”, а весь прибуток від продажів направляє на розмінування території України.

Товари для домашніх улюбленців виконані у синьо-жовтих кольорах українського прапору та демонструють єдність та мужність країни.

Ці кольори стали символом свободи, незалежності та нашої сили волі. Тепер власники пухнастиків можуть створювати сімейні луки разом, висловлюючи підтримку та любов до Батьківщини таким чином. Нашийники, повідці, шлеї, адресники та одяг захоплюють дух та неодмінно стануть найбажанішими та найулюбленішими аксесуарами.

То ж які продукти представлені у колекції «Colors of Freedom»? Першою складовою цієї колекції став всім відомий PULLER, тренувальний снаряд для собак. Задля цього Компанія COLLAR перший раз порушила 11-ти річне правило та виготовила його не у фіолетовому кольорі, а у синьо-жовтому. Давайте більш детально зупинимося на кожному елементі колекції.

Курточки AiryVest

Найлегші курточки у світі для собак AiryVest виготовлені із матеріалів, які зберігають тепло, не сковують рухів та забезпечують захист домашніх улюбленців від прохолодної осінньо-зимової погоди. Більш того, американський журнал PetAge визнав курточки AiryVest найкращим одягом для собак та вони отримали відзнаку Industry Recognition Award у 2016 році. Власники домашніх улюбленців можуть подбати про своїх хвостиків заздалегідь та ввійти у осінньо-зимовий сезон підготовленими

Однією із головних їх характеристик є те, що вони легко одягаються та знімаються. Виріб має міцну застібку-блискавку, яка розташовується знизу. Власники улюбленців можуть обрати будь-яку сторону курточки, тому що всі вони двосторонні. Виріб можна замовити у 12 розмірах. Довжина найменшого розміру XS складає 22 см, а найбільшого L — 65 см. Кожна курточка має індивідуальне пакування.

WAUDOG Nylon

Найбільша ексклюзивна колекція принтів WAUDOG Nylon стає ще яскравішою та дивовижнішою. Міцна пластикова та металева фурнітура має довічну гарантію.

Повідці, нашийники виготовлені у кольорах українського прапору та ідеально пасують собакам всіх порід та розмірів. Власники пухнастиків можуть знайти шлеї та нашийники навіть для собак невеликих порід та котів у найменшому розмірі XS. Анатомічні шлеї представлені у трьох розмірах: S, M та L. Власники тваринок можуть обрати нашийники у таких розмірах: із пластиковою фурнітурою від S до XL, із металевою від S до XXL.

Шнурки для адресників

Власники пухнастиків можуть регулювати довжину світловідбивних шнурків під розмір шиї улюбленця для більшого комфорту. Вони виготовлені із паракорду, а це 100 % нейлон, в той час, як фурнітура вироблена із нержавіючої сталі. Шнурки представлені у двох розмірах, а саме S(25-45 см) та M(42-76 см).

Колекція WAUDOG Design

Колекція WAUDOG Design має велику кількість принтів та дизайнів, щоб задовольнити смаки будь-яких власників улюбленців. Унікальна технологія нанесення принтів дозволяє застосовувати їх на натуральній шкірі. У серії WAUDOG Design використовують шкіру високої якості. Принти яскраві та зносостійкі. Нашийники можна замовити у таких розмірах, як XXS, XS, S, M, L, та XL.

Адресники із QR-паспортами додаються до майже всіх продуктів WAUDOG. Ця технологія дозволяє швидко знайти улюбленця, якщо той загубився. Власники пухнастиків можуть зареєструвати QR-паспорт у міжнародній базі домашніх тварин через мобільний додаток WAUDOG Smart ID.

У патріотичній колекції представлені ще сумки-бананки, шкіряні нашийники серії WAUDOG Glamour. Компанія планує ще доповнювати колекцію згодом новими елементами.

Патріотична колекція Colors of Freedom створена задля підтримки українців та їх духу. Але найбільш важливим є те, що купуючи представлену колекцію, ви допомагаєте у розмінуванні території України, а це зараз надважливо для всіх українців та їх безпеки. Таким чином команда COLLAR робить свій внесок у спільну перемогу та безпеку громадян України.

Підтримуйте та допомагайте один одному! Долучайтеся та ставайте частиною цього!

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print