Save Pets of Ukraine розширює програму підтримки притулків

Ініціатива Save Pets of Ukraine перезапускає проєкт патронажу притулків: 16 шелтерів та ще більше допомоги для адопції тварин.

Save Pets of Ukraine (SPOU), соціальна ініціатива від Kormotech, оголосила про масштабний перезапуск програми патронажу притулків для тварин по всій Україні. Мета проєкту – перетворити притулки на ефективні центри адопції та посилити їхню спроможність надавати якісні послуги.

Торік SPOU запустила пілотну програму підтримки 4 притулків, забезпечуючи 70% їхніх потреб у кормі та повністю опікуючись частиною тварин. Тепер ініціатива охоплює вже 16 шелтерів і пропонує розширені програми допомоги для найбільш результативних притулків.

Програма патронажу працюватиме в три етапи. На першому етапі SPOU повністю братиме на себе “харчові” потреби притулків та, за можливості, забезпечуватиме препаратами від паразитів. Другий етап включатиме допомогу з вакцинацією, чіпуванням тварин, а також забезпечення зооприладдям. На третьому етапі патронаж охоплюватиме стерилізацію тварин та ремонтні роботи для підвищення комфортності перебування у притулку.

Окрім матеріальної підтримки, Save Pets of Ukraine розробляє освітні матеріали для працівників притулків, які допоможуть шелтерам стати системними та підвищити якість послуг з фокусом на адопції. Ініціатива проводитиме лекції й воркшопи про роботу з соцмережами, фандрейзинг, співпрацю зі ЗМІ, а також підтримку та соціалізацію тварин.

Такий комплексний підхід має низку переваг: запобігання надмірному перенаповненню притулків, покращення культури ставлення до тварин у суспільстві та ефективніше використання коштів притулків, які зазвичай залежать від благодійних внесків.

SPOU також посилює партнерство з Patron Pet Center – національним центром адопції, який стане ментором для патронажних притулків.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print