Укрзалізниця: 11 українських вокзалів отримали зручні поїлки для тварин

11 українських вокзалів отримали зручні поїлки для тварин
Фото: Укрзалізниця
Віднині 11 українських вокзалів офіційно стали дружнішими до тварин.

Укрзалізниця та бренд корму для тварин CLUB 4 PAWS від українського виробника Kormotech LLC / ТОВ Кормотех забезпечили 11 найбільших вокзалів країни зручними дозаторами питної води для тварин, що подорожують поїздами. Про дану ініціативу повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

Масштабна евакуація пасажирів разом зі своїми тваринами від самого початку повномасштабного вторгнення показала, наскільки важливими є для українців їхні домашні улюбленці. 112 тисяч тварин — від звичних для нас котів та собак до екзотичних домашніх лисиць, єнотів, ігуан, удавів та крокодилів — були перевезені до безпеки поїздами Укрзалізниці.

Українці повертаються додому — а з ними і їхні улюбленці, а відтак ми вже зараз робимо залізницю максимально дружньою до тварин: спрощуємо оформлення квитків для улюбленців через застосунок, безкоштовно беремо їх на борт на дитячій залізниці, а відсьогодні ще й встановлюємо на вокзалах у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Івано-Франківську, Чернівцях, Полтаві (Полтава-Київська) та Ужгороді поїлки з великими резервуарами для питної води.

Конструкція поїлки передбачає наявність клапана-краника, за допомогою якого будь-який відвідувач вокзалу може долити воду в мисочки у разі потреби.

Однак попри позитив даної новини варто зазначити і про зворотний бік, про який не повідомляють в офіційних пресрелізах. Як розповіла нещодавно відвідувача Львівського вокзалу, її та її собачку Нору не пустили в “пункт незламності” розташований на вокзалі.

“Нас не пустили в пункт незламності!!!! Я розумію, що є місця у котрі не можна заходити з тваринами. Але мені здавалося, що пункт незламності, це про допомогу та підтримку. І якщо я залишу свою тварину за дверима я можу сама зайти і погрітися. Така от історія у Львові в приміщенні вокзалу Укрзалізниці. Мене з Норою, не вигнали з жодного кафе, магазину, трамваю, проте там де повинні були допомогти зігрітися, виставили. Я дуже обурена та замерзла!”, – розповіла Asia Amber.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print