У Львові безкоштовно вакцинуватимуть та стерилізуватимуть тварин вимушено переміщених осіб

Необхідний попередній запис.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, у Львові безкоштовно вакцинуватимуть та стерилізуватимуть тварин вимушено переміщених осіб.

Чипування, вакцинацію та стерилізацію для домашніх улюбленців проводитимуть безкоштовно у клініці «Ветсервіс» (вул. Рубчака, 21Б) у рамках Всеукраїнської програми IFAW & USAVA. Ці послуги є безкоштовними для тварин вимушено переміщених осіб та людей у потребі.

«За Програмою діє повна компенсація витрат на чипування, вакцинацію, стерилізацію та кастрацію ваших тварин! Ми – зі світом тварин та власниками, постраждалими від агресії росії!», – зазначають організатори.

Так, записати свого улюбленця на вказані процедури можна, звернувшись за тел.: +380965321685 (Ветеринарна клініка «Ветсервіс»). Також із собою бажано мати будь-яке підтвердження того, що ви є власником тварини.

Ці заходи стали можливими завдяки підтримці IFAW (Міжнародний фонд захисту тварин) та USAVA (Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин).

Також рекомендуємо почитати про необхідність чипування домашніх улюбленців.

Зазначимо, вакцинація собаки від сказу є однієї з необхідних умов для збереження її життя та здоров’я. Вакцинувати зазвичай можна вже з 6-7 тижнів. Однак найчастіше процедури починають, коли хвостику виповниться 2-2,5 місяці.

Також, вакцинація від сказу є однією з вимог для закордонних подорожей.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print