Укрпошта випустить марки присвячені Псу Патрону

Укрпошта
Марки присвячені службовому собаці ДСНС - псу Патрону.
Укрпошта презентуватиме шостий поштовий випуск воєнного часу.

30 серпня Укрпошта презентуватиме шостий поштовий випуск воєнного часу, який присвячений найвідомішому песику-розмінувальнику Патрону.

Цей випуск Укрпошта реалізує у партнерстві з Державною Службою України з надзвичайних ситуацій. Особливістю випуску є благодійна складова, адже кожен, хто придбає поштові марки «Пес Патрон», які окрім номінальної вартості містять додатковий номінал, стає учасником благодійного проекту з придбання машини механізованого розмінування та допомозі притулкам для тварин.

У марковому аркуші представлено 8 поштових марок із зображенням робочих буднів та життя Патрона, виготовлених на самоклейному папері. Укрпошта випустить тираж 1 млн аркушів.

Вартість кожної поштової марки – 31 грн, з яких номінальна вартість – F (23 грн), а сума благодійного збору позначена на кожній марці знаком «+» і складає 8 грн. Відповідно, вартість аркушу – 248 грн, з яких 64 грн – благодійна складова.

Придбати марки можна буде у всіх міських відділеннях поштового зв’язку, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти та маркетплейсах.

Нагадаємо, службовий собака Патрон – джек-рассел-тер’єр, талісман Державної служби України з надзвичайних ситуацій, вже здобув міжнародну популярність у ході російсько-української війни.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print