У Львові пройшов благодійний ярмарок

Ярмарок
Фото: ВетЦентр
27 квітня відбувся благодійний ярмарок на території Навчально-виробничого центру клінічної ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького "ВетЦентр".

Метою ярмарку було нагадування про важливість та турботу до тварин.

Студенти та відвідувачі нашого заходу мали можливість скуштувати випічку, яку приготували студенти та гості.

Всі присутні на ярмарку мали можливість отримати досвід із трьох майстер-класів, які провели професіонали свого діла:

Кінологія – проведена Русланом Чорним, який приїхав із м. Харкова. Під час проведення майстер-класу з кінології студенти та гості дізнались про науку, що вивчає базові навики тренування собак. Також були відпрацьовані навики, які використовуються при службових завданнях. Все це було підкріплено і практичним показом. Всім було дуже цікаво спостерігати за тим як вихованець пана Руслана слухається його у всьому.

Зоопсихологія – під керівництвом Юлії Бикової. Пані Юлія доповіла гостям про психологію тварин та що вона вивчає, як допомогти тварині у стресових ситуаціях та тримати психіку свого вихованця у стабільності. А також зоопсихологія дає змогу зрозуміти поведінку тварини в певній ситуації.

Реабілітологія – про це детальніше розповіла Оксана Голощапова. Реабілітологія буває не тільки у людей, а й у тварин. Лекція була дуже корисною, адже в теперішній час ми маємо знати як допомогти нашим чотирилапим друзям. Шляхом реабілітації господарі можуть полегшити процес відновлення тварини після певних чинників, таких як операції, травматичних моментів або ж догляд за тваринами похилого віку.

Гостями ярмарку стали школярі, які намалювали малюнки для наших захисників. Дякуємо всім хто долучився до збору коштів ! Спільними силами було зібрано 7320 грн, які відразу ж були перераховані для закупівлі військового спорядження (автомобіль). Також були відправлені й малюнки дітлахів.

Слава Україні! Героям Слава!

Матеріал підготовлений фахівцями ветеринарної клініки “ВетЦентр“.
м.Львів, вул.Костя Левицького,65
+380 961 541 301

Автор : Мирослава Клантюк.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print