Сьогодні у світі відзначається Всесвітній день ветеринара

Veterinary
University of Adelaide Vet science students examining a patient at the Roseworthy Vet Health Centre, Roseworthy campus, the University of Adelaide.
Всесвітній день ветеринарної медицини (WVD) вперше був заснований 29 квітня 2000 року за ініціативою Всесвітньої ветеринарної асоціації (WVA). Відтоді відзначається щороку, в останню суботу квітня.

Ще в 1863 році професор Джон Гемгі з Единбурзького ветеринарного коледжу поклав початок Всесвітньому ветеринарному конгресу. У 1959 році була створена Всесвітня ветеринарна асоціація, яка зосередилася на здоров’ї та добробуті тварин.

Всесвітній день ветеринара був заснований у 2000 році Всесвітньою ветеринарною асоціацією. Його метою є висвітлити та популяризувати інформацію про роботу ветеринарів у всьому світі, яка рятує життя. День відзначається щороку в останню суботу квітня. В цей день відзначають тих, хто присвятив своє життя допомозі тваринам, вшановують роль професії у здоров’ї та благополуччі тварин, людей і спільнот у всьому світі. Ветеринари є одними з найбільш турботливих і самовідданих людей у ​​світі. На них лежить складне завдання піклуватися про тварин і допомагати їм відновлюватися після травм і хвороб.

До святкування щороку обирається інша тема, яка допомагає власникам домашніх тварин пам’ятати про важливість різних аспектів догляду за тваринами та про те, як ветеринари можуть допомогти, наприклад, переконатися, що вашій тварині зроблені сучасні щеплення. Темою Всесвітнього дня ветеринара у 2023 році є: “Сприяння різноманітності, справедливості та інклюзивності у ветеринарній професії”. Всесвітній день ветеринара 2023 року вшановує зусилля ветеринарних професіоналів і груп, спрямовані на розвиток різноманітності, справедливості та інклюзії, одночасно привертаючи увагу до цієї важливої ​​проблеми.

Отже, незалежно від того, чи хтось віддає перевагу котам, собакам, кроликам чи навіть коням, є загальна річ, з якою любителі тварин можуть погодитися – це надзвичайно важливо робота ветеринарів, яку вони виконують, піклуючись про тварин.

Також в 2008 році було засновано Всесвітню ветеринарну премію. Метою цієї премії є визнання найкращого внеску у ветеринарну сферу. Першу нагороду отримала Ветеринарна асоціація Кенії.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print