Український бренд одягу для домашніх улюбленців випустив колекцію з етновишивкою

Вишиванка Sofia
Вишиванка Sofia
Відомий український бренд одягу для домашніх улюбленців Pet Fashion створив літню колекцію для чотирилапих друзів Ukrainian Charm з етновишивкою.

Придбати зручну футболку з патріотичним принтом, або стильну вишиванку для свого песика можна в інтернет-магазині бренду, або в мережі зоомаркетів MasterZoo.

Підтримавши тренд, напередодні Всесвітнього дня вишиванки, який святкують 18 травня, дизайнери українського бренду Pet Fashion створили етноколекцію зручних футболок з термоаплікацією-вишиванкою та вишитих сорочок з лляної тканини для домашніх улюбленців. Так кожен власник мопсів, біглів, спаніелей та інших маленьких порід песиків можуть створити патріотичний образ і для свого чотирилапого друга в трендових кольорах цього року: блакитного, жовтого та зеленого.

«Сьогодні українська етновишивка є у багатьох світових лідерів та голлівудських зірок, видатних спортсменів та музикантів, які підтримують Україну. Вишита сорочка — це символ єдності української нації та зв’язок поколінь, символ родинної любові та вірності. Тож ми створили етноколекцію в патріотичному стилі й для наших хвостиків, адже вони є невід’ємною частиною наших родин», — ділиться Поліна Кошарна, співвласниця і голова наглядової ради сімейної компанії Suziria Group, до складу якої входить бренд Pet Fashion.

У бренду є власне виробництво, на якому відшивають нову колекцію не лише для України, а й під запит для закордонних ринків. Зокрема, колекція буде представлена на одній з найбільших міжнародних конференцій зооринку ZOOMARK International, яка пройде 15-17 травня в Болоньї, Італія.

Також бренд вже працює над майбутньою етноколекцією одягу в партнерстві з відомим українським брендом вишитих сорочок, щоб створити парний образ для хвостиків та їхніх власників. Реліз розширеної колекції планується на літо 2023 року.

Про Pet Fashion

Pet Fashion – найбільший в Україні виробником одягу та аксесуарів для домашніх тварин, що входить до української сімейної групи компаній Suziria Group. Маючи понад 10 років досвіду створення одягу для чотирилапих друзів, Pet Fashion враховує анатомічні особливості котів і собак різних порід та пропонує широкий асортимент одягу для кожного сезону в різних розмірах. Бренд проводить покази мод та бере участь в українських та міжнародних виставках. Перший в Україні випустив лінію одягу з переробленої сировини.

Про Suziria Group

Suziria Group – українська сімейна компанія. До складу входять компанії Suziria Brands, Suziria Distribution і омніканальна мережа зоомагазинів MasterZoo. Заснована в Україні 30 років тому, компанія працює по всій території України та за її межами, експортуючи власні бренди компанії, серед яких бренди Priroda, ProVet, PET Fashion (Boddy Boom), Special One, Savory та Essence.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, у магазинах MasterZoo, можна всиновити чотирилапого улюбленця.

Поділіться нашими новинами з друзями

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Print